Social icons

BACKSTAGE

27 August 2012

Jelikož jsem vždycky tíhla k umění jménem móda (čti nakupování), tak přišla touha se přiučit něčemu víc. Ooo lala, jak moc jsem byla vedle, když jsem si myslela, že vlastně něco vím o fashion světě. Věděla jsem houby, pouze jsem tápala někde na začátku u cover fotky našeho českého Elle a snažila se chytře přikyvovat, když jsem někde v okolí zaslechla jméno jako třeba Raf Simons nebo Bottega Veneta. A tak jsem, pro velkou podporu doma, dostala příležitost zúčastnit se Kurzu stylistů. Kurzy stylistů nebo make-up kurz pořádá Backstage. Vše, co potřebujete si můžete načíst na jejich stránkách nebo na facebooku
Ale řeknu vám jedno, stojí to za to. Poznáte lidi, kteří mají stejný zájem o věc jako vy, poznáte lidi, kteří se o tu věc doopravdy starají a vnáší ji na světlo světa. Jednoduše poznáte lidi, kteří dělají prostředí kolem nás hezčí a vkusné. A co je špatného na tom být hezký, obklopit se hezkými lidmi a kvalitními věcmi. No přeci nic! A všichni víme, že špetka vkusu zase tolik nestojí. Velká paráda se dělá za málo peněz. Proto bych chtěla vědomosti a zkušenosti získané díky všem z Backstage šířit dál, dál se vzdělávat v tomto oboru a získávat více praxe. Protože není nic nad kvalitně odvedenou práci.
Takže tímto apeluji na každou děvu v českých ulicích, vezměte si zítra místo kecek lodičky nebo aspoň ty balerínky (pokud nemáte 145cm) a místo českých "riflí" hezkou sukni.
Děkuji, pěkně prosím!

Moje úplně první produktová stránka, na téma, které jsem si prostě musela vylosovat! :)
Zde jsem zvolila špatně platformy, k jemným šatům jsou "humpolácké" jak řekla Alenka ředitelka Backstage. A mně se moje zpracování Red Carpet look(u) nelíbí vůbec. :)

Instagram / Ask / Bloglovin

6 comments

 1. Ahoj
  Jsem tvá nová členka ! :)
  krásné fotky !:)

  gabulka-lovelygirl.blogspot.cz

  ReplyDelete
 2. Páni to je úžasné)

  ReplyDelete
 3. Skvělý článek! Těšíme se s kámoškou na další :-)

  ReplyDelete
 4. Taky si ten kurz plánuji někdy v budoucnu udělat

  ReplyDelete
 5. gratuluji :) já si šetřím na kurz výživového poradce :D

  ReplyDelete
 6. kurz stylistu? zaujimave, ale dost drahe

  ReplyDelete

Thank you for your lovely comments! :)