Social icons

London New In

29 September 2012Nákupy v Londýně jsou jedna velká radost. Ti, co tam byli mi to mohou odkývnout a ti, co tam míří se mají na co těšit. V Londýně jsem byla týden, tudíž jsme nakupovaly s kamarádkou průběžně a poslední den jsme naplánovaly nakupovací na Oxford street, kde jsem dokoupila to, co jsem na trzích nenašla. Všude jsem četla, že nejlepší trhy jsou Camden town a Coven garden, mně osobně nejvíce očaroval Portobello market v Notting Hill. Ale co si budeme nalhávat, každé místo v Londýně je kouzelné.Konečně jsem také rozšířila svou velice pomalu rostoucí sbírku hrníčků ze Starbucks. Jinak ohledně nákupů, Primark to samozřejmě jistil. Topshop, Mango, New LookZara a Dorothy Perkins byly mé další oblíbené zastávky. Pořídila jsem si ještě parku, kterou jsem byla líná fotit. Je to ta samá, jakou najdete ZDE.
Máte nějaké speciální místo, kde rádi nakupujete? Snažíte se také o nějakou sbírku?

6 comments

 1. parádně jsi nakoupila a zajímalo by mě kolik jsi tam nechala peněz? mám tam namířeno, tak abych si udělala přehled, přece jen všude jsou ceny jiné)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Popravdě moc ne :) Bydlení jsem měla zadarmo, dražší byla letenka, jelikož jsme ji kupovaly na poslední chvíli. Jinak Primark je velice levný, tudíž tam jsem moc peněz nenechala a ostatní oblečení vyšlo asi tak jako u nás, akorát lepší kvalita a větší výběr :) Celkové číslo ani nevim, ale myslela jsem, že mě to vyjde dráž :)

   Delete
 2. áááááááááá já ti tak strašně a neskutečně závidím! ale samozřejmě ti to přeju! :) já v anglii byla 6x (z toho 2 roky jsem nevěděla o primarku - stydím se!) a nikdy mě neomrzí a chci tam bydlet..jinak ti závidím ty placky, boty, tašku, legíny, mikinu, kosmetickou taštičku i laky na nehty..máš skvělý vkus :)

  ReplyDelete
 3. ta ocvočkovaná kabelka je náádherná ! takovou přesně si představuju, jenže fakt asi budu muset jet hledat do Anglie, protože tady nic takového není :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mam pocit, že jsem podobné viděla v HM a Mangu.. :)

   Delete
 4. Nice shopping bag you got there girl, I love everything you bought but my favorite has to be the pearl bracelet and the one with the roses! Your have a lovely blog by the way and I am a new follower! Hope you will like my blog and follow back!

  Also make sure and enter my Shopbop giveaway for a chance to win a 100$ giftcard to spend on designer goods!

  Pop Culture&Fashion Magic

  ReplyDelete

Thank you for your lovely comments! :)