Social icons

Czech Fashion v Ústí

15 November 2012
Včera jsem měla možnost se zúčastnit módní přehlídky u nás v Ústí nad Labem v Hotelu Clarion. Překvapivě moje očekávání nedosahovalo bouřlivých výšin, ale zase jsem nepočítala s velkým zklamáním. A samozřejmě moje očekávání bylo správné.


Vzala jsem sebou dvě své kamarádky, jelikož bych to určitě sama neustála a mé stylistické Já by se tam samo válelo po zemi a křičelo o pomoc. Ale nic není tak horké, jak se to upeče, že.
Samozřejmě jsem věděla, že kabelka Louis Vuitton Damier Canvas bude hlavním trendem večera, protože všichni víme, že jakmile tuto kabelku v Ústí nemáte i třeba fake (hlavně fake!), tak nejste nic a nikdo se na vás nepodívá. Ani já s mým pohrdavým pohledem. Bohužel, ani jednu Balenciagu, se kterou by byla paráda nesmírná, natož Michaela Korse nebo mého miláčka Marca Jacobse tady prostě nenajdete! Co mě dorazilo asi nejvíce? Slečna držící již zmíněnou LV, větších velikostí, ale pro jistotu, aby byla nepřehlédnutelná si vyzývavě vzala peněženku stejné série do ruky. Koukejte, tady jsem, JÁ NA TO MÁM! Ano, děkujeme, my to vidíme!
Dalším trendem bylo sako, sáčko či blazer. Zde nezklamala ani jedna z nás. Díky bohu za ty dary, vždyť je to stylové, a pokud nejste úplně mimo, tak to svojí práci musí udělat vždycky. Což by si teda měli vzít někteří pánové k srdci, protože i vytahané kalhoty a kšilt jsem měla možnost vidět. Ale neházejme flintu do žita, i pánská společnost mě překvapila svými outfity a to v dobrém.
Musím se přiznat, že celkové oblékání nebylo tak strašné, jak jsem čekala. Hemžilo se to i killer heels, což mi udělalo radost, jelikož já sama jsem na nich jak po deseti tequillách. Spíše to jsou ústecké kadeřnice, koho bych poslala na převýchovu, pardón dámy, ale vážně?
Ohledně přehlídky? No, nejsem žádný „vymetám-každou-druhou-přehlídku-na-světových-fashion weeks“, takže jsem se značkami jako Morgan nebo Guess spokojila, ale neviděla jsem boty a outfit bez bot je jako pivo bez pěny, že. Ale jedno vám povím, trošku stylu a noblesy by to chtělo. Eliška by si měla dát o něco větší Bůček, Míša Nosková klidně mohla zpívat během catwalk a některá blonďatá stvoření by mohla sedět v klidu a bez zvuků!
Za mě říkám, že na Ústí dobrý! Pevně doufám, že spoře oděné děvy ulovily to, co potřebovaly a že všechna ta pozlátka ukázala, přesně to, co měla. Když už na sebe navlečete veškerou parádu, co máte doma, tak ať to aspoň stojí za to a dostane se vám patřičných ohlasů!
Příští týden bych měla pomáhat na obdobné přehlídce, tentokrát bych to chtěla více fotograficky zdokumentovat, jelikož na focení jsme úplně zapomněly, za což se omlouvám, jelikož jsem vás připravila o stylistický zážitek.

Post a comment

Thank you for your lovely comments! :)