Social icons

Daily Style Launch Party

27 November 2012
24.11 2012 v sobotu jsem měla možnost se vrtnout do backstage Daily Style Launch Party. Moje práce byla oblékat modelky a jednoduše být k ruce. A protože každá zkušenost s módou se počítá, tak ta první je o to lepší a šílenější. Bylo to doopravdy poprvé, co jsem se dostala do pravého backstage a teď nemyslím ty kurzy stylistů. Na přehlídkách jsem byla, ale za oponou nikdy. 

Rozdělovat si modelky, oblékat je, pomáhat jim, dávat pozor na make-up, vlastně i sledovat přípravu vizáže, pak se nechat taky trochu zkrášlit a v neskutečné rychlosti věšet na modelky zase oblečení a zase ho tahat dolů a na konci se cítit lehce příjemně při potlesku pro všechny pomocníky. Zasloužené šáňo na konci doopravdy bodlo.
Na přehlídce se podílely i děvčata z Czech Chicks s jejich e-shopem bechick.com, strašně ráda jsem je zase viděla a pomáhala jim. Mam takový pocit, že v budoucnu o nic ještě dost uslyšíme a rozhodně bych všem chtěla jejich eshop doporučit. Kamarádka si hned zakoupila jedno ze skvělých psaníček s trendy lebkami.Jak jsem již psala, byla to má první zkušenost, tudíž to nemam s čím srovnat, natož abych tady něco hanila, stěžovala si, či vynášela do nebe. Osobně jsem si to užila, doufám, že jsem byla k užitku a snad bude více takových příležitostí.

Vybrala jsem moje oblíbené outfity, zbylé fotky najdete ZDE.
Daily Style samozřejmě najdete na facebooku, stejně tak na jejich stránkách. Je to internetový magazín, tudíž pokud chcete stíhat novinky z módy a držet krok, určitě si nenechte ujít jejich novinky a články.

Instagram / Ask / Bloglovin


6 comments

 1. Vypadá to parádně, určitě to byla skvělá zkušenost :)

  ReplyDelete
 2. cute pics!!
  I invite you to visit my blog on http://laviecestchic.blogspot.it
  hope that you like it!!!
  xoxo Marika

  ReplyDelete
 3. That looked like a fun event, love the crisp white shirt.

  -V
  http://stylishlyme.com/

  ReplyDelete
 4. love it!

  xx
  www.aroundlucia.com
  www.aroundlucia.com

  ReplyDelete
 5. Skvělé, žes mohla zkusit něco nové!
  Co se ŠP týče, ničeho se neboj! Nejlepší je samozřejmě jih- Andalusie, ale i Bracelona je super. Kam máš namířeno ty?

  WorldByBella

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak to je super! Samotné město sice nic moc, aspoň teda jeho centrum, taky pláže nejsou úplně ve městě, musí se chodit mimo, ale jinak jsou snad nejhezčí na jihu ŠP a město má skvělou polohu - budeš to mít na skok do Portugalska, do Gibraltaru i do Sevilly (viz můj blog), rozhodně si to nenech ujít :-)
   Pořádně si to užij a kdybys něco potřebovala, napiš :-)

   Delete

Thank you for your lovely comments! :)