Social icons

MADRID

11 August 2013
Lenost je neskutečný parchant. Alespoň se to dá svést na ta šílená vedra, která panují i tady v Maďarsku, kde se právě nacházím. S velkým zpožděním a omluvou, proto přidám fotky z Madridu až teď.
Madrid je neskutečně kouzelný, možná o to víc kouzelný, když tam trávíte čas s osobou ještě víc kouzelnou. :) Byla to naše poslední zastávka ve Španělsku, překvapivě na mě nepadal žádný velký splín kvůli odjezdu z mé erasmácké země...


Madrid doporučuji nejenom proto, že to je hlavní město Španělska, ale také proto, že není vůbec nudný, jak jsem o něm slyšela. Měli jsme na něj pět dní a i to bylo málo, pokud máte v plánu prolézt všechna musea jako moje drahá polovička. Doopravdy si na toto místo udělejte čas.

2 comments

  1. Super fotky! Koukám, že muselo být hodně teplo, když u "Egypta" není ani noha :-)) Zítra na mém blogu!

    ReplyDelete
  2. Opravdu moc povedené fotky, taky se letos s přítelem chystáme navštívit Madrid a přemýšlíme, co všechno bychom si neměli nechat ujít. Na https://jacestovatel.cz/media/kam-zajit-v-madridu-a-co-videt-za-pamatky je sice zméněno celkem dost památek, ale byla bych moc ráda, kdyby jsi nám něco doporučila z vlastní zkušenosti.

    ReplyDelete

Thank you for your lovely comments! :)