Social icons

PLEŤOVÉ OLEJE I.

11 February 2014
Objevila jsem kouzlo pleťových olejů. Doopravdy nechápu, kam jsem celý ty léta koukala a co jsem to kupovala za sajrajty. Tímto bych chtěla poděkovat mojí úžasné spolužačce Aničce, která mi jako úplně první otevřela oči. :) Dále následovala Lucka ze Život podle Lucie a už to jelo. Byla to rychlá záchrana. Okamžitě jsem objednávala a neztrácel čas s ničením pleti. Ani nechci pomyslet, co jsem si za ty léta napatlala na obličeje za chemii. Více o tomto doporučuji knihu od Lauren Conrad Beauty.

Tento zázračný přípravek se stal odpovědí na vše. Na občasné pupínky, červenou a přecitlivělou pleť v zimě, ekzému kolem očí a pusy a nakonec šupinatou pleť. Doopravdy nekecám, do tří dnů jsem měla klid (po používání ráno a večer).
Mastnota? Pokud máte mastnou pleť tak toto je pro vás! Obzvláště v zimě. Hydratační krém vám v tomto období může pořádně zničit obličej.
Tento zázračný prostředek objednávejte ZDE. Celkově si projděte celou stránku, zjistěte o co tady jde a nechte se taky přesvědčit. 
Hodlám psát více o pleťových olejích, jelikož jsem tomu propadla tak moc, že odmítám i pusu na dobrou noc, jak moc mastňoučká chodím spát. Jediná chybička je, že vaše drahá polovička nebude spokojená, jak s ksichtem olejovníkem, tak vůní, která je očividně neúnosná. Mně to teda voní. :)

Kdo tady používá pleťové oleje?

2 comments

Thank you for your lovely comments! :)