Social icons

HAIR ISSUE #3 SHINE BRIGHT LIKE A DIAMOND

3 March 2014
REDKEN DIAMOND OIL
O vlasech si přečtete ZDE i ZDE.
REDKEN DIAMOND OIL
Pomalu doháním kosmetické resty od Vánoc. Redken jsem si přála již dlouho. Vložila jsem do něj veškeré své naděje. Ostatní šampony mě vždycky zklamaly, jako například Lee Staford a Aussie. Zůstala jsem u chemie, ale s cenou za Redken jsem doufala v lepší zítřky
To, co slibuje, to také dodrží. Vlasy jsou po něm doopravdy krásné, vyživené, drží tvar a vypadají zdravě. Na krepaté vlasy je to doopravdy zázrak. Poslední dobou mě ale svědí pokožka hlavy a bohužel se bojím, že je to z tohoto šampónu. 
Díky tomu, nejsem spokojená, hlavně tedy cenově. I když teda vlasy jsou po něm krásné, což má být výsledek, který všechny chceme.
Redken je naflákaný chemií. Při zkoumání najdete, že obsahuje sodium laureth sulfatesodium lauryl sulfate, což samozřejmě není v pořádku, a kdo se o kosmetiku zajímá ví, že tohle ve špatném množství může být i karcinogen. Nejsem chemik, takže nechci lhát, vše se dá dočíst v knížkách a na internetu. 
Taky si dejte pozor v dalších výrobcích od Redken je i Methylparaben, který je snad ještě horší, též karcinogen. Avšak kadeřnice mi řekla, že takto malé množství nemůže nikterak ublížit. Obrázek si udělejte sami. :)
Pokud si přečtete o chemikáliích v šamponech, tak dost pravděpodobně po jiném než EKO nesáhnete.
Avšak oleji a kondicionéru Redken Diamond Oil zůstanu věrná, jelikož se nedotýkají pokožky hlavy, vlas je již mrtvá tkáň, tudíž si myslím, že je to nic proti ničemu.

Jaké máte zkušenosti s vlasovou kosmetikou REDKEN? 

Instagram / Ask / Bloglovin

4 comments

 1. Nemám skúsenosti ale rozhodne vyzerá lákavo! ;)

  www.anetabjelakova.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Moc pěkný článek! Díky za tip!:-)

  ReplyDelete
 3. Redken je moj all time favorite a hlavne tu v Amerike je lo velmi lahke dostat ! :) Dobry vyber ! :) GFC ? :)

  ReplyDelete
 4. Slyšela jsem, že je dobrý. Ja používám cotoril.

  www.lifeenthusiasm.blogspot.cz

  ReplyDelete

Thank you for your lovely comments! :)