Social icons

BEAUTY | Kerastase, Aquolina

17 April 2014
BEAUTY_Kerastase_Aquolina

Kerastase - Bain Oleo-Curl
Od Kérastase jsem měla vždy velké očekávání, jelikož jsem všude slyšela jen chválu. Proto, když jsem ho objevila v Porta Portese v Říme za 3 eura, neváhala jsem. Tento je ještě speciálně pro mé vlasy-suché, lámavé a vlnité. 
Samozřejmě se zázraky nekonaly, vlasy v podstatě jenom přesušil, nedočkala jsem se kudrlin, ani výživy. Až doteď mi leží doma... Tudíž jako snad každý nebio šampón i Kérastase u mě úplně skončil na celé čáře. Doopravdy ho nedoporučuji a doufám, že snad další produkty jsou lepší.

Aquolina Body Milk
Koupila jsem ho za stejnou cenu na stejném místě. V Itálii jsem si ho velice oblíbila, jelikož se okamžitě vsaje do pokožky. Je to rychlost, bohužel hydratace není tak slavná, jak jsem čekala a taky silná vůně mě odrazovala. Nemam chemii ráda. Přesto všechno si myslím, že je to jedna z lepších vymožeností. Obzvláště když spěcháte a nechcete se lepit na oblečení. Také je velice osvěžující. :)

2 comments

  1. tak to jsem ráda, že jsem Kérastase ještě nevyzkoušela :) Jsou docela drahé a takhle aspoň vím, že není o co stát

    ReplyDelete
  2. Kerastase šampony používá můj brácha a hrozně mu vyhovují :) Já chtěla teď také nějaký vyzkoušet právě kvůli té kvalitě, ale nevěděla jsem, jestli ta cena za to stojí :)
    Přesně jeden z těch ostatních, co jsem chtěla je i tento, tak nevím jestli ho pořídit nebo ne :/
    Zase každému to vyhovuje na jiné vlasy no :/

    ReplyDelete

Thank you for your lovely comments! :)