Social icons

HYDROFILNÍ OLEJE

19 June 2014
Ještě před několika měsíci jsem si ráno a večer drhla pleť vodou, abych je přece měla krásnou a čistou. Jenže voda vysušuje a způsobuje různé ekzémy až akné. Tak jsem přešla na čistění pleti kompletně bez vody s různými přípravky od Biodermy, L'Oréal a pod. Naštěstí jsem byla jednou představena pleťovým olejům a čistění pleti se hned stalo lepší.

 Hydrofilní Oleje
Není to nic šíleného, jak to může znít. Je to olej, který ošetří vaši pleť od všeho a zanechá ji krásně hebkou, vyživenou, hlavně nepřesušuje a pleť je tak já má být. Tudíž, pokud jsem vás na pleťové oleje ještě nezlákala (TADY), za tohle nic nedáte. Pleť po umytí nebudete mít vůbec masnou, jen vyživenou. 
Na noc, jak léto tak zimu, se napatlám dalšími oleji, ale nyní přes léto, si ráno pouze vyčistím pleť a je to. :)
Jak na to?
Vezměte si mycí tampónek, přidejte pár kapek oleje podle vaší potřeby, tu zjistíte po pár dnech užívání. Stačí doopravdy trošek. Přidejte vodu, což nedoporučuji, spíše micerálku nebo jako já, růžovou vodu. A je to! Čistěte, čistěte jak to jistě znáte, dokud se nelesknete jak od cifu. :P Poté ošetřete vaši pleť jak jste zvyklí.
Typy
My doma máme Lenvandulový a s Růží a Mimózou. Již je používám přes půl roku a můžete vidět, kolik mi stál chybí. Výborná investice. Levandulový je pro citlivou a neutrální pokožku, podle mě je ten nejlepší. Růže a Mimóza překrásně voní, ale je pro zralejší pleť. Vše je samozřejmě na přírodní bázi. Druhů najdete spousty, stačí si jen vybrat, který je přesně pro vaše pleť.
Naše jsou od Nobilis Tilia, stejně tak růžová voda, hledejte je i u Hádka nebo Saloos, který najdete třeba v D&M.
Nezapomeňte mi napsat, zda je používáte, jaké máte zkušenosti nebo jestli je zkusíte?

Instagram / Ask / Bloglovin'

2 comments

  1. Myslím, že něco takového si potajnu půjčuji od mamky :-D
    Skvělá věc musím říct ;-)

    PS: Já teď po dlouhé době opět začínám blogovat. Budu ráda za každý komentář :-)

    ReplyDelete
  2. Já používám oleje od Saloosu a nemůžu si je vynachválit. Dělají mi moc dobře, narozdíl od normálních odličovacích produktů. :)

    ReplyDelete

Thank you for your lovely comments! :)