Social icons

JUMPSUIT

18 July 2014


Dostala jsem předčasný dárek k narozeninám. Měla jsem neuvěřitelný štěstí si stihnout tuto kabelku objednat, než všechno na Furla e-shopu (TADY) bylo pryč. V Reggiu je jenom malý kamenný obchod Furla, kde jsem toho už tolik nesehnala. Slevy tady probíhají až do konce srpna, tak možná ještě něco seženu při cestě zpátky. Ale pochybuji. Taky na mě můžete vidět nový jumpsuit z Promod, který jsem dostala pro změnu od maminky, než jsem odjela. V životě jsem takovou věc nenosila, jelikož mi nešel přes boky a mam až moc široká ramena. Tento rok vše ale sedlo, tak jak má.
Jelikož neskutečně bojuji s Photoshopem a úpravou fotek, vypadá to, že musím začít šetřit i na upgrade mého foťáku. Potřebovala bych vyhrát ve sportce, co vy?
Jumpsuit: Promod; Sunglasses: H&M; Bag: FurlaBlazer: H&M

Photos by Marco 

8 comments

 1. skvela kabelka :) outfit je moc hezky zkombinovany :)

  ReplyDelete
 2. Kabelka je opravdu pěkná, mám ráda tyto nadčasové kousky, které se dají dobře kombinovat :). P.S Fotky máš moc hezké :)

  ReplyDelete
 3. Moc hezký outfit a kabelka je opravdu překrásná :-)
  www.bokattyna.blogspot.cz

  ReplyDelete
 4. ahoj chtěla bych tě pozvat na svůj 2 giveaway

  http://fantasticworld7.blogspot.cz/2014/07/2-giveaway.html

  ReplyDelete
 5. veľmi pekná kombinácia vzoru a farieb :)

  ReplyDelete
 6. veľmi pekné :-)
  http://simonechanell.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 7. Moja dobrá kamarátka Anetka má tiež takýto jumpsuit a teraz keď to vidím na tebe tak mi ju to pripomína, lebo to mala na sebe prvý deň keď som ju spoznala. A brutálne mi chýba :( A tvoj outfit je krásny ;)

  ReplyDelete

Thank you for your lovely comments! :)