Social icons

VILLA SAN GIOVANNI

12 July 2014
ejnet blogger style blanco summer italy calabria

ejnet blogger style blanco summer italy calabria
ejnet blogger style blanco summer italy calabria
Místo, kde se zrovna nacházím, je maličká vesnička hned naproti Sicílii. Je tu poměrně bordel, občas to smrdí rybinou a lidi na mě koukají dost divně. Každý tady zná každého a kdo nezná, tak pozná. Najdete tady spousty malých krámků, kaváren a všehovšudy jednu poštu a tři psy. Moře je tady neskutečně průzračné, přesto občas velmi studené, jelikož se tady potkává několik proudů. V blízkém městě Scilla, kde se nad pláží tyčí malebný hrad, je voda teploučká jako kafíčko, zato si musíte dávat pozor na medúzy. Mají rádi vodu teplou, lehce špinavější a nepozorné malé haranty, které mohou požahat. Já jim zatím utekla.
Taky tady dobře vaří, proto taky začínám vypadat lehce... italsky. Čeho jsem si totiž všimla, že omladina a hlavně děti jsou tady poměrně buclaté. Někdy až moc. U nás doma, teda až na mě, to vypadá jak u vyskákaných chocholoušů, ale tady krmí děti asi mamutama. Těžko říct, třeba probíhá příprava na horší časy. 
Moc lidí ale na plážích nepotkáte, jsou skoro prázdné, maximálně se tam rochňají ti tři psi. Kalábrie je nádherná turistická destinace, přesto jsem asi jediný cizinec v okolí. Všichni preferují Sicílii či Sardinii, které jsou zbytečně předražené a o dost špinavější. Ale zase tam potkáte celebrity..
ejnet blogger style blanco summer italy calabria
Shirt: H&M; Sunglasses: Vintage; Watch: Casio; Shoes: H&M; Shorts: H&M; Bag: Blanco; Bracelets: Bershka

Photos by Marco 

2 comments

  1. Krásný outfit to za prvé a za druhé musí tam být krásně. Vlastně je to super že tam je pláž prázdná a máš to tak nějak pro sebe :-)
    www.bokattyna.blogspot.cz

    ReplyDelete

Thank you for your lovely comments! :)