Social icons

2015

6 January 2015

Předsevzetí si dávat nebudu.
Ale kdybych si je dala, tak by to spíše byly rady pro mne ode mne z minulého roku...
Organizace. Stěžování si na málo času je naprosto zbytečné. Každý máme čas, když chceme. Všechno záleží na správné organizaci. Chci jít večer spát vždy s dobrým svědomím, že jsem udělala vše, co jsem chtěla či potřebovala.
Nákupy. Končím s výmluvami jako: To si koupím příště. To si koupí až budou slevy. Stane se minimálně, že to na mě počká. Tento rok chci konečně nové hodinky a Nike Air Max. A nebudu čekat na lepší časy.
Škola. Je na čase tuhle kapitolu ukončit. Nevím, zda úplně, ale mam toho poměrně dost, nebaví mě věčné poslouchání, zda to konečně dokončím a podobné. Sednu si doma na zadek a jednoduše už tohle trápení utnu.
Cestování. Tento rok se priority posunuly jinam. Bohužel. To ale nemění nic na tom, že klidně utratím všechny svoje peníze, jen abych se konečně zase podívala mimo Evropu.
Blog. Chci se vrátit k blogování. Ale k blogování, které mě opravdu baví, které dá něco mě a mým čtenářům. 
Seberealizace a osobní rozvoj. Zde kladu asi největší důraz. Pro mnoho lidí znamená hodně mít deset titulů za jménem a deset před jménem, samé jedničky a škola, škola, škola. Nejsem tenhle člověk a  někdy nebudu, nestydím se za to. V této době je dobré si srovnat priority. Já se raději pořádně naučim italsky, na kytaru a přečtu spousty knížek, než se plácat s psaním esejů, které si ani nikdo nepřečte.

A jak to vypadá s vámi? :)


3 comments

  1. Zní to dost podobně jako můj seznam předsevzetí... Ale mám z toho Tvého takový pocit smutku. Hlavu vzhůru, i když změna jedné cifry v letopočtu vlastně nic převratného neznamená, pocit nové příležitosti a naděje se dá naočkovat :)

    ReplyDelete

Thank you for your lovely comments! :)