Social icons

MOMENTS

29 April 2015
Dobrý den, kozy ven! Pro velký úspěch mého blogu, haha, přidávám pravidelný a velice oblíbený článek. Aneb, co je u mě nového... Nic. 

Mam ráda květiny. Sice si je většinou kupuji sama, ale co.. Asi jsem se minula povolání. Doporučuji tulipány, doopravdy vám zlepší den.
Jak vidíte, začala jsem si libovat v selfíčkách. Považuji to za retardaci školou. Nebude to dlouho trvat, sama nad sebou si asi ublinknu. Naštěstí mě tam nemusíte moc vidět, část tvoří třeba moje horší polovička, ještě, že tomu nerozumí nebo Sulley, které jsem dostala, tentokrát vážně, od mé lepší polovičky.
A kdo to neví, tak v F&F v dětském oddělení mají boty do 39, padnout skvěle a jsou doopravdy za směšnou cenu. Já tam našla perfektní slip-on boty, rovnou dvakrát. No, hej.
Víte, já hrozně ráda papám. Obzvláště, co jsem s Marcem mi docela šmakuje a překvapivě, co nepiju, jsem i po tom všem žrádle hubla. Ejhle, už došlo i na mě a poslední dobou mi nejde dopnout kalhoty. To je jasné, je to stres a škola. Tím to bude... Marco to má se mnou v poslední době docela těžké, asi sežeru i jeho.
Zúčastnila jsem se již tradičního dubnového klišé, vyfoť si bakalářku. 
Byli jsme na koncertu Dandy Warhols, který nebyl špatný, ale čekala jsem víc. Nejsmutnější je, když si uvědomíte, že vaše oblíbená kapela za těch deset let hrozně zestárla. Nebo brali moc drogy...  A když už jsme u těch drog. V srpnu jsou tady War on Drugs, kdo nezná, ať pozná.
Taky jsem přestala konečně žvanit o hodinkách a začala jsem jednat.
Taky mě přepadá velice melancholická až depresivní nálada, jelikož vlastně nevím, co budu dělat dál. To mam z toho života, jakej vedu. A tak...1 comment

Thank you for your lovely comments! :)