Social icons

HEALTHY

1 May 2015
Protože před státnicemi nemá člověk starostí dost, tak aby toho nebylo málo, rozhodla jsem se pro ukončení vztahu s hormony. Stalo se tak, když jsem kupovala bio vajíčka a bio mléko a bio tohle a tamto.. Člověk se snaží vyhnout všem těm sajrajtům, když pak do sebe večer nacpe pidi prášek, který vám vlastně ničí tělo a má v sobě více chemie než celý Albert dohromady. Rozhodně malé Italy ještě nechci, ale taky nechci být za dvacet let úplně hormonálně zničená, bez vlasů, oteklá a permanentně vytočená. 
Včera jsem vyrabovala DM a utratíla tam poslední zbytky výplaty na všechnu záchranu své pleti, jelikož se brzo proměním v hrůzostrašného puberťáka v agónii. Začnu kokosovým olejem a ricinovým (který neměli), to je myslím takový základ pro skvělou pleť. Arganový ještě držím v zásobě. Objednala jsem ještě na papání Pupalkový olej, ten prý člověka hodí do klidu, takže doporučuji všem, co chtějí lepší vlasy a pleť. Tak uvidíme, brzo budou recenze na všechny produkty.
Máte nějaké doporučení jak zatočit se zmatenými hormony? 

4 comments

 1. Nejlepší věc, která se mi zatím osvědčuje je rozotok z anděliky čínské. Už do sebe loupu druhou lahvinku a hormony se zatím zdají na uzdě. Do toho zobu zinek a občas potírám náchylná místa organovým olejem.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak to je výborná informace. Hned se potom kouknu! Děkuji :)

   Delete
 2. No, tak to jsi teda řekla fakt skvěle! S tím Albertem mě to fakt pobavilo :D Jako taky mě to štve to brát, ale snažím se nad tím moc nepřemýšlet a radši myslím nad pozitivníma věcma. Ale kosmetiku saloos ti schvaluju, ta je nejlepší, tý se nemůžu nabažit, Jinak ti teda neporadím, nýbrž jsem ještě nevysadila tu "zázračnou" věc, ale dost si pohrávám s myšlenkou, že to za měsíc po dovolené udělám :-)

  ReplyDelete
 3. na hormony je vyborna bylina aswagandha uziva se v ajurvede zejmena na rozhazene hormony a stitnou zlazu a je mozne ji koupit i v cr.
  vygoogluj si a kdyztak zkus:) zaroven posiluje imunitu!;)

  ReplyDelete

Thank you for your lovely comments! :)