Social icons

NEW BEGINNING

4 June 2015

Měla jsem tisíce nápadů, jak začít tento článek a teď zase nevím nic. Jak jste si všimli, blog má nový kabátek. Nejen proto, že po nějakých dvou letech je prostě něco nového vždy nutné. Možná jste podobný layout už někdy viděli, sama jsem ho samozřejmě nevytvořila, ale pro jednou, jsem si nechala pomoct. 

Chtěla bych to tady vzít hezky od škatulky, ještě musím zatočit s doménou a musím velice promyslet tu FB stránku. Je tady vůbec někdo, kdo by si to lajknul? 
Nevím, jak to máte vy, co už máte po státnicích, ale já v úterý cítila hrozný prázdno. Přijela jsem domů, nechutná a upatlaná od státnicového hnusu, na ksichtě samý bědar, místo mozku z učení kostku a prej si teď můžu dělat, co chci. Prej mam čas na ten komínek knížek, na to uklízení, na práci, blogování, sportování a lelkování. Dneska je druhý den po bitvě, doslova, a já jsem se konečně vrhla aspoň na tohle. Jo a uběhla jsem po x měsících 5 kiláků, kdy jsem málem z toho porodila vnitřnosti. Takhle jsem dopadla. Jej! Můžu si napsat před jméno Bc., což v tomhle světě vůbec, ale vůbec nic neznamená, zařadila jsem mezi další tisíce lidí, co mají bakaláře, ale vlastně nic neumí. Jen tupě koukat do papíru a potom ani netuší, jak přečíst normální knížku nebo, a to je docela důležité, co teď a co potom? 

2 comments

Thank you for your lovely comments! :)