Social icons

HOW TO GET READY FOR THE BEACH

15 July 2015
Jak se připravit na pláž? Taky vám trhají nervy stránky jako: Jak zhubnout do deseti dnů? Běhání, cesta ke štěstí. Jak se dostat do formy do týdne? Jak být fit do plavek. Bitch, please...
Ta správná příprava spočívá úplně někde jinde. Hlavně s alkoholem v ruce, že. No kdo by se chtěl o prázdninách omezovat? Stejně jste každému na pláži úplně šumák a vaše sebestřednost nikoho nezajímá. Buďme raději originál s Milanem na břiše! Třeba na vás zavolají místní noviny, že se ten vorvaň zase vrátil zpátky.

Základní pravidla léta:
1. Vypijte co nejvíce piva. Jak jistě víte, dělá hezká těla! A když ne, tak vás pěkně přifoukne. Aspoň budete plout pěkně na hladině.
2. Místo odpoledního běhu či posilky si otevřete raději lahvinku. Jistě si ji zasloužíte!
3. Čokoláda, čím víc, tím líp.
4. Chtěla jsem jít na pedikúru, ale peníze na ni jsem včera utratila... za jídlo.
5. Vaše sousedka, kamarádka, sokyně bude stejně vždycky vypadat lépe, podle vás... a možná i podle okolí.
6. Říkáte si, že budete jako vápenka mezi těmi Španěly, Italy či Řeky? Solárko a samoopalovák? Ale prosím vás, aspoň budete svítit na dálku a až pěkně zrudnete, budete doopravdy jak to prase.
7. Že Španělky, Italky a Řekyně vypadají stále lépe? Nebojte, zásadně po pětadvaceti valná většina z nich se promění na ještě větší strašidlo, než jste vy.
8. Plavky. Taky už jste zjistili, že jakmile nemáte 50kg i s postelí, tak ve všech budete vždycky vypadat jak buřt?
9. Nemluvě o tom, když už se teda snažíte nějak vypadat, pak si lehnete na ručník, lehátko či horké kamení... Tak se ta hrůza několikrát zdvojnásobí? To snad chcete proběhat a prostát celou vaší dovolenou?
10. A nezapomeňte, že když vás požahá medúza, tak si to místo musíte počůrat nebo váš drahý či kamarádka.. Před celou pláží.
Tak hezkou dovolenou!

Post a comment

Thank you for your lovely comments! :)