Social icons

MASK OF MAGNAMINTY

6 September 2015

Nikdy bych sem nenapsala nic, co by nebylo úplně úžasný, nejlepší, nejkrásnější a nejvoňavější. Lush mi nikdy nic neříkal, ale když jsem dospěla do úplné zoufalosti s mým ksichtem, který vypadal jak, když jsem přejela držkou po štěrku, musela jsem zkusit všechno.
Neříkám, že si to namažete jak máslo na chleba a budete vypadat jak Miranda Kerr, ale doopravdy pomůže! Pleť krásně zjemní, provoní mátou, která i osvěží a dodá pleti energii. Zažene ošklivé pupínky a vyčistí všechen hnus, co tam máte. Přečtěte si vše o složení na jejich stránkách ZDE, je samozřejmě čistě přírodní bez žádné chemie. Škoda vyplemcaných peněz za jiné masky, tohle je zázrak zázraků.
A jako bonus je snad nekonečná, používám ji už něco přes měsíc, každý druhý, třetí den a jsem stále v půlce. Cena sice není lichotivá, ale vydrží a pomůže a to se vyplatí!
Už se nemůžu dočkat, až zkusím další věci od Lush.
Máte nějaké doporučení pro mě?


5 comments

 1. lush je podle me nejlepsi kosmetika netestují na zvířatech a většina produktu je vegan.a jejich sweetie pie a tea tree water jsou jako zázrak.
  xoxo
  http://nathalidaisy.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Tak jsem si ji taky pořídila! A jestli nebudu krásná, tak ti to nedaruju :-* :-D
  Anča dlanča

  ReplyDelete
 3. Maska vypadá super, budu ji muset vyzkoušet :) www.kristynablog.com

  ReplyDelete
 4. Já taky lush vždycky brala jako předražené nic(asi tak jako pandoru) nicméně, také jeem změnila názor. Zkus scruby od The Body Shot, ty jsou také super a o trochu levnější:)

  ReplyDelete

Thank you for your lovely comments! :)