Social icons

MY YEAR 2015

2 January 2016

Jako každý rok se ráda ohlídnu za tím, co se stalo. Ne jenom, že mam potřebu se tady vykecat, když to nikdo nečte, ale mam potřebu se trochu zrealizovat, zjistit, co mi chybělo, co jsem udělala a co je potřeba dodělat. Předsevzetí se dávat nechci, vždyt to byla vždy jen fraška a s nikym se doopravdy nebudu přetahovat o místo v posilovně.
První pul rok: Bakalářka. Státnice. Hrůza všech  hrůz a už tim nikdy nechci projít! 
Cestování: Vídeň (ZDE), Budapešť (ZDE), Řím a ta nejlepší, nefalšovaná italská svatba (ZDE), dovolená v Kalábrii (ZDE a ZDE), Drážďany (ZDE) a v neposlední řadě NEW YORK (ZDE, ZDE, ZDE a ZDE). Bylo to skvělý a nemůžu se dočkat, až naplánujeme další dobrodružství!
Koncerty, na ně jsem doopravdy za poslední rok velmi pyšná. Viděli jsme tolik mých oblíbených kapel a tolik dobrý muziky, k nezaplacení! Začali jsme s Mark Lanegan s kapelou, The Dandy Warhols, The Eagles of Death Metal, jistě chápete, že toto je jeden z koncertů, kterých si vážím nejvíc, jelikož kluci jsou skvělý a to, co se jim stalo, je neuvěřitelná tragédie. Dále The War on Drugs, nejlepší z nejlepších! Blur v Madison Square Garden, kterým jsem věnovala článek (ZDE) a poslední naši Tata Bojs a Chinaski, jako každý rok. A nemůžu zapomenout na koncert ONE:ELEVEN. Jaký koncert naplnil vás minulý rok? 
Celkově to byl rok bohatý na zkušenosti, na slzičky, na změny a někdy ty úsměvy. Je hezké vidět, jak se člověk každý rok přetváří k lepšímu a někdy k horšímu, jak si ceníme jiných věcí a celkově jak najednou hmotné statky, práce, peníze a tituly přestávají mít v životě význam. Doufám, že budete mít skvělý rok na zážitky a štěstí. Protože když jsme šťastní, tak máme všechno, co potřebujeme.
Pokud vás zajímá více, sledujte mě na instagramu: ejnets a na snapchatu: ejnets, facebook page je v přípravě :)

2 comments

  1. Pěkné fotky :) Dobře se na ně kouká, čiší z nich pohodová atmosféra :) Jako bych tam všude byla s Tebou :)

    Piosek

    ReplyDelete
  2. I have had great experiences. The food is great in all the countries you have mentioned. I live in Paris,France. If you need any help on choosing places to visit, don't hesitate.

    eurotrip planner

    ReplyDelete

Thank you for your lovely comments! :)