Social icons

The Hair Issue

19 October 2012
Vlasy. Věčný problém. Buď je máme moc rovné, moc kudrnaté, moc krátké, krepaté, je jich málo, je jich hodně, jsou všude nebo nikde. Jednoduše NIKDY nejsou takové jaké chceme. Až teda na pár šťastných jedinců. A když nám tyhle girly things nic neříkají, tak stejně nás vlasy nepřestanou trápit, protože to je něco, co k nám patří a o co se musíme starat, pokud nechceme vypadat jako... no... jako když z nití stáčíme olej na zítřejší řízky. Fuj.

Nemam pro vás žádný zázrak, díky kterému budete mít nádherné, husté a lesklé vlasy. Takový zázrak ani neexistuje, hraje nám tu roli genetika, jak všichni víme. Ale můžeme pro to něco udělat. 
Co si myslím já? Základem je strava a voda. Čím delší vlasy, tím více vody do sebe dostat, aby byly dobře živené i konce hřívy. Ohledně stravy je to též jednoduché. Nebudete jíst bílkoviny, nebudou hezké vlasy. Vlasy potřebují na něčem stavět a všichni moc dobře víme, že naše tělo staví hlavně z proteinů. Obrázek jsem našla na pinterestu a mam k němu jeden komentář: Jezte zdravě!

Moji pomocníci:
REDKEN Nature’s Rescue Refreshing Detox Shampoo
Chcete se zbavit nánosů vlasových přípravků? Chcete vlasy očistit? No, tak tady máte super pomocníka. Zbaví vlasy stresu, stylingových přípravků a nechá je svěží, připravené pro další úpravy a výživu. Budete mít pocit průvanu ve vlasech, plus velice krásně a přírodně voní. Osobně ho používám jednou týdně, pouze kvůli očištění. 
Kupuji ho u své kadeřnice, jinak k dostání třeba ZDE.


Bioderma Nodé
Umřely vám vlasy po létě jako mně? Máte citlivou pokožku hlavy a z toho věčného škrábání vypadáte, jak když máte vši? A nebo jenom chcete vlasy extra zdravé? Tak investujte do Biodermy. Jak kondicionér tak šampón používám něco kolem dvou měsíců a nemůžu si stěžovat. Plní přesně to, co slibuje. Více najdete ZDE.

Lee Stafford Hair Growth Treatment

Dlouho jsem se rozmýšlela, zda do toho jít. Četla jsem stovky článků, recenzí a doporučení. Prej to fakt jako funguje! Nakonec jsem samozřejmě neodolala. Co slibuje? No že vám konečně dorostou vlasy do vaší vysněné délky a ještě mnohem dál. Třeba do pasu nebo k patám? Dobře, to asi ne. Speciálně maska je prý zázrak nad zázraky. Dokonce slibuje i hustotu a pevnost!
Co zatím vím? Po prvním umytí vím, že fakt jako voní. A to hodně. Možná až moc. Ehm, chemie? Musím uznat, že se mi stav vlasů po umytí líbil. Až teda na tu vůni, na kterou bych mohla vábit včelky.
Výsledky mají být vidět do dvou měsíců, všeho všudy je toho 200ml na jeden přípravek, tudíž si myslím, že brzy budu zase dokupovat. Před rokem v ČR cena tohoto přípravku byla šílená, oproti tomu to teď není tak hrozné. Ale stejně, co když to nevyjde? 
Jako nejlepší příprava pro růst je i kondicionér, ale ten jsem vynechala. Myslím, že maska bohatě stačí.
Většinu přípravků Lee Stafford teď najdete na Profimedu. K nákupu jsem ještě dostala dětský kartáček, který ocenil bráška. Chystám se zkusit ještě řadu pro brunetky, pro objem a výživu s arganovým olejem. 
Takže za dva měsíce se třeba vraťte a možná tady najdete článek, o tom, jak mi tento zázrak změnil život.


Inspirace z mého Pinterestu 

Instagram / Ask / Bloglovin

6 comments

 1. ja a moje vlasy to je večný problém,hrozne rýchlo sa mastia a nedá sa z nich spraviť žiaden účes lebo sú moc jemné a padajú a proste hrôza - a to robili aj pred dvoma mesiacmi keď som ich ešte nefarbila,stravujem sa tiež dobre,takže neviem čím to je keďže sa o ne snažím starať :D

  ReplyDelete
 2. nesnáším svoje vlasy:D.. musím je mýt každej den, páč kořínky se hrozně mastí ale konečky jsou suché a hrozně se třepí. Ale nejvíc naschvál je, že když jsem toužila po rovných vlasech, měla jsem krásný kudrliny a teď, když chci kudrliny tak ty vlasy neposlouchaj a nejsou ani rovný:D

  ReplyDelete
 3. Muchas gracias por la información :)
  Te seguimos desde ¡ya! en http://passionforstyling.blogspot.com.es/
  Un besazo enorme
  E'P&M

  ReplyDelete
 4. Vlasy to je též můj věčný problém

  ReplyDelete
 5. Lee je mů favorit. Moc se mi líbí rozcuchy, které si uvedla pro inspiraci, ale spíš mi řekni jak na ně, aniž bych musela proletet křovím:)

  vacantfashion.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak já zkusím vyzpovídat nějakou kadeřnici a třeba na to sesmolím článek :))

   Delete

Thank you for your lovely comments! :)