Social icons

The Hair Issue #2

12 July 2013
Už jednou jsem se rozepsala o vlasech TADY. Tentokrát bych se chtěla zmínit o těchto dvou šamponech. Pokud sledujete kosmetické blogy, tak už jste o nich jistě slyšeli.
My big fat healthy hair
Bohužel, tento šampon byl pro mě spíše zklamáním. Za tu cenu jsem očekávala více a po zkušenostmi s Lee Stafford jsem očekávala opět zázraky. Vlasy jsem měla lehce vysušené po umytí a žádného zázračného objemu jsem se taky nedočkala. Přesto vůně je stále dobrá a věřím, že to bylo spíše mými vlasy, než šamponem.
Miracle Hydration
Tento voňavý fešák se zde ve Španělsku pohybuje cenově o něco levněji než Lee Stafford. První věc je dokonalá vůně žvýkaček, která vydrží několik hodin. Vlasy nejsou vysušené, přijdou mi vždy krásně vyživené a dobře drží tvar. Přesto, i když mám teď vlasy poměrně dlouhé, je potřeba používat další přípravky. Hydratace je zde znatelná, ale až na konečky to nedosáhne.
V konečném výsledku jsem nebyla spokojená ani s jedným a nebojim se říct, že mi Aussie přesušil vlasy.
Moje rady od moře:
Používejte hodně olejíčky. Já ho vždy nanáším před odchodem na pláž a po každém mytí. Vlasy to doopravdy ocení a neplatí to jenom o pláži a moři, ale i pro bazén s chlorovanou vodou. 
Pokud chcete doopravdy zlepšit kvalitu vašich vlasů používejte tyto přípravky:
Pupalkový olej, Biosil plus a Panthenol. Vlasy budou dobře vypadat a ještě k tomu rychle porostou.


2 comments

 1. Maybe you should turn the translator on, so we can read it :D

  http://www.iamafashioneer.com/

  ReplyDelete
  Replies
  1. I am sorry, I will try to make it better.. :)

   Delete

Thank you for your lovely comments! :)