Social icons

GOOD STUFF IN ROME

21 January 2014
Pro mě ty nejlepší záležitosti v Římě. :)

THE BRIDGE
Bez značkové kabelky ani ránu, že. To je samá Prada, Vuitton, Céline.. Pokud si úplně nepotrpíte na takové to pravé české značkování, tak samozřejmě není všem dnům konec.
The Bridge je italská značka vyrábějící z té nejjemnější a nejlepší kůže. Jak kabelky, tak cestovní a kancelářské potřeby. Za vše si parádně připlatíte, ale alespoň víte, že si nekupujete logo na kabelce, ale skvělou kvalitu na celý život. Já už začala šetřit a pokukovat po dobré bance bez ochranky :P
TIGER
Teď úplně z jiného soudku, bez zbytečné zátěže peněženky. Doufám, že znáte Tiger. Já už měla tu čest v Madridu a snad lepší obchod jsem v životě nepotkala. Najdete zde vše přes kosmetiku, hračky, jídlo, blbiny, koupelnové a dekorativní doplňky. Cena většinou nepřekročí deset éček a vy si ponesete domů takových blbin, že prach ve vašem pokoji bude jásat! Všechno je samozřejmě barevné, veselé a jakkoliv nezávadné.
ODKAZ

FURLA
Tento obchod je moje nová srdcovka. Najdete ji samozřejmě ve Via dei Condotti, ale nemusíte se bát, že vás sedře z kůže a doma nebude jíst nic jiného než zbytky od kečupu. Furla je známá pro své velice kvalitní kabelky z jemňoučké kůže. Cena se nepohybuje jako u obchodů hned vedle, kde byste za tu cenu dostali kvalitní auto a půlku princezny. Můžete mi vytknout, že na ne-ikonickou kabelku je cena i tak poměrně vysoká. Samozřejmě, pokud preferujete profláklé značky, tak je lepší jít o dům dál. :) Najdete ji i v Praze, ale poměrně předraženou.
ODKAZ

BRANDY MELVILLE
Tuto značku nemusím nějak představovat, najdete ji v Říme cirka třikrát. Popravdě velikosti jsou na miminka, nenašla jsem vyšší než S, což mě docela zamrzelo, ale asi záleží obchod od obchodu, přeci jenom Italky jsou malinké. Ceny nejsou rozhodně tak vysoké, jak najdete v českých e-shopech.
ODKAZ

ROSSOPOMODORO
Nikde nenajdete lepší pizzu. Neodjíždějte z Říma, pokud se nenajíte zde. Nejen nejlepší pizza, ale i ostatní dobroty. :) Samozřejmě si za to připlatíte, ale rozhodně se to vyplatí. O jejich pizze se mi stále zdají sny. Pochází z Napoli, kde vlastně všechno dobré jídlo má své předky. A ještě k tomu dostanete ke každému jídlu jejich speciální recept na cokoliv. A to se vyplatí! :P
ODKAZ

6 comments

 1. o taliansko zavidim, ja som tam bola 1.krat toto leto a tak som sa donho zamilovala, ze sa tam musim este vratit!

  ReplyDelete
 2. Taliansko, malá-veľká závisť!
  super článok! :).

  Kejmy ♥.

  ReplyDelete
 3. Super článok :) a tie Furla kabelky sú naozaj nádherné !!! O.O pozerala som stránku a každú jednu by som brala všetkými dvadsiatimi :D Ďakujem za tip ;-)
  CHOCOLATE KISS

  ReplyDelete
 4. Itálii jsem si zamilovala, když jsem tam byla na dovolené, Italové jsou úplně jiné nátury než my (alespoň co jsem si všimla). Tiger neznám, ale tenhle typ obchodů mám ráda a hned bych ho v ČR brala a Furlu kabelku si plánuji koupit, jak budu příště v Itálii, protože do kvalitní kabelky se vyplatí investovat :)

  ReplyDelete
 5. Super napisane, taketo clanky mam naozaj rada! ;)

  ReplyDelete
 6. v obchode Tiger by som sa ale vybláznila :D :))

  ReplyDelete

Thank you for your lovely comments! :)