Social icons

AND WORKING IS ART

26 September 2014

Tvrdit vám, jak jsem strašně vytížená, nic nestíhám, natož nějaký blog, by byla kravina. Sice toho mam doopravdy hodně, ale velice si to užívám. Přesto po večer stíhám dohánět Mad Men, což je momentálně nejvíc úžasný seriál, co sleduji. Samozřejmě, Breaking Bad je stále na výsluní a mít více času, zkouknu to znovu. Takže, pokud vás zajímá New York, reklama a šedesátá léta, určitě to zkuste. Obzvláště milovníci módy si seriál užijí, jelikož byl několikrát oceněný za kostým. 
Původně jsem chtěla napsat, že i když si stěžujeme, že nemáme vůbec čas, stejně se někde najde chyba. Vždy tady bude zapnutá televize, u které jen tak strávíme pět, deset, patnáct minut, abychom zjistili, že nemáme rádi, co tam vidíme. Instagram, kde já osobně trávím možná až moc času, stejně tak tumblr nebo pinterest. Ano, i zde se fotky až moc opakují. Zbytečné nic nedělání pro oddálení skutečné práce, učení či čtení. Brouzdání po internetu či facebooku, dalších deset dvacet minut, někdy i několikrát denně. Nemluvě o čtení úplně zbytečného bulváru nebo článků na blozích, které se až moc často opakují. 
Teď nemluvím o záměrné prokrastinaci, ale o tom, jak moc máme času, ale neumíme ho využít. Pokud si doopravdy spočítáte ty zbytečné aktivity, které vám nic nedají ani vás nikam neposunou, kolik hodin denně vám to dá? Mně tak dvě. Což je 14 hodin za týden, přidejme si proflákaný víkend, protože přece to je víkend! a máme kolem 20 hodin týdně
Takže vám tady nebudu psát, jak moc jsem vytížená, jen jsem líná psát blog nebo se mu jakkoliv věnovat. Již brzy se ale vrátím do normálu, blog mam hrozně ráda a stejně tak i těch pár očí, co mě čtou. 
Hezký a pilný den!
5 comments

 1. Moc pekný príspevok, mám to rovnako... :) kebyže tie preflákané hodniny spočítame za rok, určite nám výjde aj mesiac len visenia na internete ...a to je myslím horšie než zle :D

  Chocolate Kiss

  ReplyDelete
 2. Úžasný blog!
  Nechceš se vzájemně sledovat?:)) (google, fb, instagram)

  Vik Ladyla - fashion blog

  vik-ladyla.blogspot.cz
  instagram
  facebook

  ReplyDelete
 3. Super článek, zrovna nedávno jsem přemýšlela nad tím, kolik času strávím nicneděláním a je to dost smutné :D

  http://theredheadedworld.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 4. Everything is art! I say it as a graphic design student!

  Tons of kisses!

  Walk a million miles

  Instagram

  Facebook

  ReplyDelete

Thank you for your lovely comments! :)