Social icons

BEAUTY NEW IN

2 October 2014
Dneska něco málo o mé nové kosmetice. Takže z pyžama a postele, kterou nejsem schopná opustit, vám něco povím o tom nejlepším make-upu od YSL, avokádovém oleji a české kosmetice MOJE. 

YSL MATT TOUCH FOUNDATION
Omlouvám se za kvalitu fotky. 
V životě jsem neměla lepší make-up, již ho používám čtyři roky a nikdy nezklamal. Bohužel, až tento rok jsem se nedočkala mého odstínu a byla jsem nucena si objednat poměrně tmavší, jelikož BB cream, o kterém se zmíním později, jsem už nemohla vystát. 
Ohledně make-up: určitě není pro typy pleti, kde potřebujete něco zamaskovat. Krytí není vysoké, pouze vám dodá nádech, zakryje minimální nedokonalosti a není mastný. Konzistence je pěnová, kterou já osobně vždy preferuji. Má SPF 10, příjemně voní a na pleti ho skoro nepocítíte.
AVOKÁDOVÝ OLEJ
Když jsem si na ruzovychroust.cz přečetla o avokádovém oleji, chtěla jsem to také zkusit. Objednala jsem si rovnou půl litříku, a hned se s ním pěkně zmatlala. A jelikož se za blbost platí, tak jsem se i pěkně opupínkovala. Takže stále platí, když pleťové oleje, tak v menším množství :) 
Co teda s tímto olejem podle mě? NA VLASY! Je na prosto úžasný, zacelí konečky, dodá lesk a tak týden nemusíte používat kondicionér. Samozřejmě záleží i na typu vašich vlasů. Trochu se peru s vůní, není moc vábná, ale znám horší a za ty krásné vlasy to stojí.
Můj je jako vždy od Karla Hádka.
MOJE KOSMETIKA A BBCREAM OD RIMMEL
Kosmetiku MOJE jsem objevila u nás v Ústí na Klíši v drogerii Teta. Moc se mi líbí jejich design výrobků a cena je také velice přívětivá. Laky na nehty mají matný efekt, což je příjemná změna proti klasickým lesklým. Vydrží dlouho na ruce a barvy jsou vyloženě roztomilé. Rtěnka žádný zázrak není, ale jak jsem psala, je roztomilá a její barva na rtech hezky poslouží.
Za to make-up od Rimmel je další zklamání z řad tvařme se jako BB cream, je to klasický tekutý make-up, který vám na obličeji vyslouží nehezkou masku. Osobně ho používám spíše jako korektor na zamaskování škodlivin na obličeji. Zbytečně investované peníze.

Je nějaká kosmetika co vás hezky nebo nemile překvapila poslední dobou?
Příště vám napíšu o pudr od Gabriella Salvete, make-up od Clinique a rozjasňovači od Benefitu.
Hezký den!4 comments

  1. Ten BB cream od Rimmel mi leží už nějaký pátek na poličce s kosmetikou, protože byl jako příloha Elle, ještě jsem ho ale nevyzkoušela a asi se tedy budu bát :)
    Za zázrak, kterým si mažu celý obličej před spaním, považuji momentálně arganový olej.

    ReplyDelete
  2. Přesně ty laky bych potřebovala! :-3

    ReplyDelete

Thank you for your lovely comments! :)