Social icons

INSTANTNÍ POLÉVKA

11 February 2015
Jak už vám název napovídá, budeme se bavit o instantní polévce. Také té dobré, známé české čínské polévce. Mňam. Znáte to, nic nestíháte, máte hlad, který prostě poslední dobou nemůžete utlumit. Tak si dáte takovou polévku. Již po otevření a přípravě do misky zjistíte, že to nějak smrdí. Ale co, hlad je hlad a čas je čas. Počkáte si na výživnou, vařicí vodu z konvice. Pak si nejste jisti, kolik tam toho dát. Přeci jenom, je to voda, tak si dáte do čumáku a nalejete si více, jednou se nic nestane, kalorie sem, kalorie tam. Čert to vem. A teď čekáte, a čekáte. Takhle bude určitě dobrá, pěkně to bobtná, barva se zdá být taky dobrá, smrdí to trochu víc, ale stále jste plni očekávání. Jo, to bude bašta. Tentokrát jsem to fakt zvládnul na jedničku. Jsem kluk šikovnej.
Sednete si, máte pět minut do odchodu z baráku, to mam času.
A pak si pěkně ten čumák spálíte, zjistíte, že je to nechutný, chutná to jak malta, cement či beton, a vy pořád máte hlad...
Kdo poznal tu krásnou metaforu, ať se přihlásí.
Pro více nemístních, bezduchých a hloupých (ne)vtipů rozklikněte článek.

A protože se dneska cítím echt vtipná, vážení, výše vidíte, co do sebe cpu poslední dobou a níže vidíte moji reakci, když to vidim za vitrínou a po tom, co to doslova zlikviduju. A proč zrovna Downton Abbey a Modern Family? Sledujte můj instagram a třeba se to brzo dozvíte. Což moc funny neni. Ale bude!
Vidíte toho pána na fotce? Ten sem bude brzo psát místo mě. Prej jsem úplně neschopná, tak to za mě povede... She said what???
"A babičko, proč si ta holka furt zakrývá tu pusu?"
"Protože je hrozně ošklivá!!!"
7 comments

 1. =D
  No někdo si tu pěkně dává do nosu (a žaludku..)

  Michael
  www.ontheleaf.net

  ReplyDelete
 2. hah super! ten ig na konci pobavil;) http://chrischella.blogspot.sk

  ReplyDelete
 3. Krásne fotky! A pri pohľade na tie zákusky som zase hladná :D a aký je to prosím ťa, časopis s Chiarou? zháňam ten článok už mesiac (takže som pochopila, že je asi už nové číslo, ale aj tak..)
  Krásny zvyšok týždňa!

  ReplyDelete
 4. I’m in love with your blog! It was so interesting to read your posts and also I’d like to say that you have beautiful photos!
  p.s. new post - how I met Victoria Beckham http://www.dianacloudlet.com/2015/02/victoria-beckham-zip-pouch-met-victoria-beckham.html

  Diana Cloudlet
  http://www.dianacloudlet.com/

  ReplyDelete
 5. Rozhodně jsi pobavila! A krásný fotky! Stydím se ale na tvým blogu jsem poprvý a zamilovala jsem se! Skvělě píšeš! Jdu se přečíst další články :))

  ReplyDelete

Thank you for your lovely comments! :)