Social icons

AT THE END OF SUMMER

1 September 2015
Co se dělo v posledních dnech a týdnech? Nic a všechno. Lehce mi přijde, že jsem chodila jen z práce do práce a občas jsem se vyspala, ale není tomu tak... Ráda bych spojila tyto insta posty vždy s několika doporučeními, aby to nebylo suché a něco jste si z toho odnesli. Tak jdeme na to.

What have I been doing recently? Nothing and everything. It seems, that I was just at work or sleeping. Sad story. I would like to connect these instagram posts with some useful advice for you, because I dont wanna have boring posts here with no sense.
Byli jsme v Drážďanech, kde najdete úžasnou pizzerii L'Osteria, kde si můžete dát asi dvoumetrovou pizzu. Yummy! Určitě tam zajděte, pokud budete v okolí!
A pokud se ubytujete v Drážďanech v Hiltonu, tak musíte nakoupit v Primarku, aby jste ukázali do jaké třídy vlastně patříte. :D
Taky jsme dělali Tour de Žrádlo po Praze, doporučuji Sisters a pivo v Lokálu.
Jsem oficiálně závislá na Lush a pokud vás zajímá ta nejlepší maska na ksicht, tak mě nezapomeňte sledovat. Což mě přivádí k nápadu, mam si udělat facebook stránku?
Byli jsme na dalším koncertě v Lucerně, The War on Drugs. Nejlepší koncert za poslední dobu. Poslouchejte TOTO, TOTO a TOTO.

Would you like to have a HUGE PIZZA? When we were in Dresden, we found it in pizzeria L'Osteria. Yummy ! Definitely go there if you are around!
If you stay in Dresden at Hilton, you must shop in Primark to show the real CLASS, bitches.
We also did Tour de Food in Prague, I highly recommend Sisters and beer in Lokál.
I am officially addicted to Lush! Read soon about my favourite mask here on my blog. Should I do a facebook page?
We were at another concert at Lucerna in Prague, The War on Drugs. One of the best concerts of one of the best bands recently. Listen HERE, HERE and HERE.
Přeji zdárné vykročení do školního roku!
Sledujte mě na INSTAGRAMU  nebo na snapchatu: @ejnets pro více ujetých prupovídek. 

5 comments

 1. to sú super fotografie! :).

  Rada by som ťa pozvala na moju GIVEAWAY o novú DEICHMANN KABELKU, ktorá sa práve koná na mojom blogu!
  Kejmy ♥.

  ReplyDelete
 2. skvele fotky:)

  http://www.bridgeofmemories.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Tak to jsou super fotky! Vypadá to, že sis to pořádně užila. :)

  STYLE WITHOUT LIMITS

  ReplyDelete
 4. Jsem si porád vzpomněla, jak jsme vloni s přítelem byli na prague food tour a byli jsme oba nadšení. Doma jsme si pak říkali, že musíme jet příští rok znovu, ale ještě jsme se nějak nedostali k tomu, abychom si zaplatili vstupenky. Do léta času dost, to určitě stihneme nějaké lístky zaplatit, abychom i letos mohli ochutnat nějaké speciality.

  ReplyDelete

Thank you for your lovely comments! :)