FALL 2013 READY-TO-WEAR | My fashion highlights

3/15/2013


Dneska trošku z jiného soudku. Bohužel hlavně pro mě, jsem tentokrát neměla tolik času si pořádně prohlédnout veškeré kolekce a zkouknout budoucí trendy. I tak bych ale řekla, že je docela jasné, co se bude nosit. O kožešiny nebude nouze, Grunge a temné barvy budou všude. Spousty té tmavé barvy mi vůbec nevadí, spíše naopak. Vybrala jsem kolekce, které se líbili nejvíc mně. Samozřejmě nechybí Marc Jacobs a tentokrát bych chtěla zmínit i Rafa Simonse. Je to kreativní ředitel módního domu Christian Dior a už jeho Haute Couture kolekce pro Spring 2013 mi vzala dech. Pro někoho možná až moc jednoduché na vysokou krejčovinu, pro mě jedinečné a dokonalé. 
Alexander Wang představil svou první kolekce pro Balenciagu. Měla jsem ráda i jeho předchůdce, tak uvidíme, co se z toho ucha vyklube.
Nakonec bych chtěla zmínit kolekci Balmain, nikdy jsem k tomuto stylu oblečení netíhla, ale tentokrát se mi vážně líbí. Dobře, vycpávky se asi už tolik nechytnout jako za našich rodičů, ale i tak je to bomba. Kéž by se aspoň jedna z celebrit, nemyslim ty naše české trosky, chytla a zkusila trošku vystoupit z davu.
Zdroj: style.com

You Might Also Like

2 COOL COMMENTS

  1. Those are my favorite too!

    ReplyDelete
  2. Burberry prosum and Balmain my faves.!
    Check out my blog and follow if you like. :)
    xx

    http://styldiary.blogspot.in/

    ReplyDelete

Thank you for your lovely comments! :)

Blog Archive

NAPSALI O MNĚ

~ Blogerka měsíce Březen 2018 pro blogerky.cz:
~ ROZHOVOR pro levnocestovani.cz
~ Moje články pro iKoktejl.cz TADY

BLOGGER