Social icons

CONTACT


ejnets@gmail.com

taky mě najdete na:

 levnocestovani.cz
ikoktejl.cz
seznam.cz

Cestujete po Portugalsku? Tady jsou moje tipy a rady na dovolenou do Lisabonu či na celou zemi. LISABON PRŮVODCE a PORTUGALSKO, cestování po Madeiře TADY, cestování po Jižní Americe TADY, jak na Machu Picchu levně a tipy na cesty TADY a batůžkaření po Jižní Americe TADY, dobrovolnictví v Peru a vše o cestování po Peru TADY.


Líbí se vám, co dělám? Můžete mi koupit kafe, na podporu tohoto blogu a mé závislosti. Protože si za to určitě nekoupím víno. :) Děkuji, že čtete a chodíte sem.

Hot newsletter from Aneta

* indicates required
Do you like my work? You can support me by buying me a coffee. Thank you for reading and being here.

1 komentář

  1. V roce 1986 jsem udělal v Mnichově řidičák na motorku, druhý týden koupil fungl novou Kawasaki...a hurá do Portugalska, severní stranou, podél oceánu.Řidičsky to byla ode mne drzost, tak nezkušený....a hned takovou ránu!Peněz moc nebylo ale kuráže mnoho, a vše podle motta: kdo chce zestárnout za pecí, klidně, já si to dám v sedle.Cesta byla štrapáce, o to větší bylo překvapení z Potrugalska a hlavně z lidí, milejší jsem nepoznal .Nádherná stará města, na motorce se člověk dostal do míst kde množství turistů bylo=0.Rád bych chtěl znovu chytit vítr, a vyzkoušet i nějakou dobu v této obdivuhodné zemi žít.Fado vůbec není o smutku, je o duši, a tu má Portugalsko doopravdy velikou.

    OdpovědětVymazat

Thank you for your lovely comments! :)