Social icons

NEW YORK #2

7. listopadu 2015
New York, ejnets

Těžko vám popíšu Central Park, je přesně takový jako ve filmech. Úchvatný. Hlavně pokud máte těch filmů a seriálu z New Yorku nakoukaných asi milion, tak budete jen chodit okolo s otevřenou pusou. Oni doopravdy mají tak krásný psy? Oni doopravdy tady všichni tak moc běhaj? A jsou všichni tak radical chic(k). Takhle se dá doopravdy žít?
Docela mi to vzalo vítr z plachet, totálně jsem se zabouchla a nemůžu na něj přestat myslet. Oooooh, New York.
The Halal Guys je totální MUST HAVE v New Yorku. My o tom samozřejmě vůbec nevěděli, jen jsme si potřebovali lehce odpočinout mezi tim šílenství, když jsem se musela tázavě zeptat: "Proč se tam formuje tolik lidí u toho stánku?" No a už to bylo. Jedno z nejlevnějších a pravděpodobně nejlepších jídel v NYC. Až o dva dny později jsme zjistili, že je to skoro až atrakce v tomto městě a byli jsme happy jak dva grepy, že jsme měli tu čest.
Sledujte mě na snapchatu jako @ejnets. Jsem rádoby vtipná. 
Washington Square where the 5th Ave begins and magic happens!
Washington Square, zde začíná slavná 5th Ave. Rozhodně zde chvilku pobuďte, má krásnou atmosféru, my zde potkali partu dětí s rodiči, kteří vyplňovali různé úkoly a běhaly všude možně okolo. Chlápek hrál skvěle na kytaru, svítilo slunce a prostě to všechno bylo jak z filmu. :)
Naše první kroky nás vedly hned do centra, byli jsme úplně zničení, nebrali jsme foťák nic... Jen jsme šli. Jako první jsme navštívili Grand Central Terminal, kde na schodech nečekala Serena, ale mega velký obchod Applu. Protože očividně, kdo nemá jablko, jako by nežil.
Každopádně, moje další velká rada a tip na New York zní: Choďte! Uvidíte všechno, co potřebujete, potkáte všechno, co potřebujete, protože všude někde něco je. My jsme vlastně všechny naše vybraný místa našli náhodou. Což je skvělý, ne každé město vám tohle může nabídnout.


2 komentáře

 1. ja idem v aprili tak hltam vsetky tvoje tipy :)


  Pozyvam na GA k 6 vyrociu blogu tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2015/10/6-blogove-narodeniny-najvacsia-blogova.html

  OdpovědětVymazat
 2. Nice photos :)

  BLOG M&MFASHIONBITES : http://mmfashionbites.blogspot.gr/2015/11/autumn.html
  Maria V.

  OdpovědětVymazat

Thank you for your lovely comments! :)