Social icons

ty jsi taková bahenní květina

15. února 2019

v blogerském životě se občas stane takový zvláštní jev. máte spousty fotek, ale nula nula nic slov. já jsem to posunula na další level, kde mam změť několika článků a myšlenek, slov a písmen. někdy i čísel, bez smyslu.
ale pofoceníčko v holešovicích je jedna báseň. řekněme si ale popravdě, ten život v praze není už taková báseň, člověk tady dostane velmi často facku od reality.. tak velikou, že vám z toho spadne ksicht do vína.
ale holešovice, to je jinej druh lásky. není to ta lisabonská láska. ale jiná. takovou, kterou si těžko dokážete v hlavě představit, ale když se stane, tak je to ta nejlepší, co jste kdy měli. nebo si to alespoň myslíte.. dokud se nevrátíte do lisabonu.
a tak se s tím opět peru, ale v praze, ne v peru. a tak, jak už to tak bývá, během zimního splínu, při podivných holešovických chvílích, člověk má spousty otázek, které nejsou tak jasné, jako momentální únorová obloha.
jak se staví sny o nenapsaných knihách, které ani nemají pevné podklady? a jak se uzavírají lásky, které ani nikdy nebyly láskami? a jak se boří iluze o dospěláckém životě?
v neposlední řadě, asi ta nejdůležitější, jak se stojí nohama pevně na zemi, když vám hlava lítá neustále mimo čas a prostor? holešovice jsou zatím takový podivný přechodný mimozem, kde ale duše kvete, mozek je lehčí, srdce se těší z nových dojmů, těžší pod sklenkou nových pojmů.
a vjemů.
hodně otázek si člověk ani nechce klást, natož hledat odpovědi. stejně všichni jen hledáme to prachobyčejné štěstí. jenže to se těžko hledá a ještě hůř udržuje či pěstuje - jako pokojovky. pokud ho zrovna máte, tak ho nepouštějte, ani neopouštějte. nemusí se vám už vrátit. jako bahenní květiny. pokud tohle někomu dalo smysl. můžeme o tom mluvit do noci u vína, aby vina z toho byla menší.
velké danke a velké liebe slečně adélce, která sdílí stejnou chlípnou úchylku pro odpolední kafe a cigárko a arctic monkeys na vinylu. občasné srdceryvné výlevy. víno odrůdy časté. neustále sdílení fotek french black&white sluts ukaž kůži. a mé dvorní fotografce - TU!

3 komentáře

 1. Skvelo napísaný článok a krásne fotky, Utrpenie mladého Werthera si chcem už veľmi dlho prečítať :)
  What A Fancy World

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné fotky, krásně zvolená slova, krásně dekadentní.

  OdpovědětVymazat
 3. online stumbled upon online casino advertising, all kinds of slot machines And I was glad to click on the link to see such a cool design and everything is clear where and how to play and what to press merely slot machine tips now this is my favorite site

  OdpovědětVymazat

Thank you for your lovely comments! :)