Social icons

ON THE ROAD | Portugal Trip II.

17. dubna 2013
Fotky z pobřeží ještě nekončí. Dále jsme se vydali směrem SagresPortimão. Myslím, že fotky řeknou hodně. Nádhera. Další z míst, které chcete určitě vidět. Jak už jsem psala v předminulém článku, Portugalsko si doopravdy získalo mé srdce a chtěla bych se do budoucna určitě vrátit. Dokonce i lidé byli lepší než Španělé. Což je snad každý...

Other photos from the coast. Our destination was Sagres and Portimão. Photos can tell you everything about those places. Breathtaking beauty. Make sure, that one day you have a chance to go there. Like I said before, Portugal is amazing and I felt in love with it immediately. One day I am coming back for sure.

Portimão4 komentáře

 1. vYZERá TO NáDHERNE, HNEĎ BY SOM TAM šLA <3

  OdpovědětVymazat
 2. krásný fotky těch útesů!! Portugalsko je krásný, já jsem teda byla jen na jihu, a je to dávno, ale často na něj vzpomínám. S těmi lidmi ale nevím, jestli souhlasit. Teda nevím, jakou máš ty zkušenost, docela by mě to zajímalo... :) ale tady jsem zjistila, a i mi to snad všichni španělé potvrdili, že na jihu a na severu jsou lidé naprosto odlišní... je v tom fakt velký rozdíl... :)

  OdpovědětVymazat
 3. Wow...I hope to visit Portugal one day!
  http://namelessfashionblog.blogspot.it/
  http://www.facebook.com/NamelessFashionBlog

  OdpovědětVymazat
 4. Je to tam vážně nádherné!! Hned bych se tam podívala. :)

  Style Without Limits

  OdpovědětVymazat

Thank you for your lovely comments! :)